SALON TAKIMLARI TERCİHLERİNDE PÜF NOKTALAR

Dekorasyonda Hardal, Yeşil ve Kahve tonlarının modası; Bu üç rengin birbiri ile olan kombininde ortaya çıkan kusursuz sonucu seven designer’lar özellikle koltuk takımında kombinli renkler konseptini kullanmaya bayılıyor. Son dönemlerde nubuk tarzı kumaşlarla hayatımıza giren mat sonbahar renkleri country tarzdan, chesterfield ürünlere kadar nerdeyse tüm stillerde iyi duruyor.

Kahvenin asaletinden ve zamansızlığından vazgeçemeyenler için altın bir tasarım buluşu olan hardal ve yeşil match’i köşe koltuk veya salon fark etmeksizin odayı modernleştirerek evlere yenilik getiriyor. Kahve tonlarını seven ancak sıkıcı ve sıradan olmaktan çekinenlere iyi bir tavsiye ile gelen kırlent desenleri ve şık kapitone dikişler seçilen ürüne hareket katarak, size özel kombini yaratmanıza imkan tanıyor.

Kahverengi tonları geride bıraktığımız senelerde daha çok turkuaz veya bej renkleri ile bütünleştirilirdi. Ancak şimdi kahverengi zemine sahip koltuk takımınızı yeşil bir berjer ile kombinleyerek, hardal tonlarında kırlentlerle hareketlendirebilirsiniz. Daha çok sonbaharda görmeye alışık olduğumuz bu doğa renkleri ılık ve kararlı halleri ile dekorasyonunuza çok yakışacaktır.

Şık bir ceviz orta sehpa ile hareketlendireceğiniz koltuk takımınızı, aksesuar ve mumlarla destekleyerek sonbahar konseptini devam ettirebilirsiniz. Skalada kuvvetli ve kararlı renkleri temsil eden bu tonlar, karakteristik yapıları ile çocuk odalarında veya çalışma alanlarında kullanıma uygundur. Dikkat dağıtıcı niteliği barındırmayan yeşil ve kahve tonları, çalışırken veya tv keyfi yaparken odak noktanızı hiçbir zaman bölmeyecektir.

Daha çok ceviz renkte yemek odalarında kullanılan yeşil tonları, sandalye veya bench kaplaması üstünde rafinere ve zevkli bir duruş sergileyecektir. Yeşil, turuncu ve hardal tonları ile kombinlenen ürünlerimizi oturma grupları kategorimizde inceleyebilirsiniz.