Türkiye'nin Tüm Şehir Merkezlerine Ücretsiz Teslimat
* Koşullar Dahilinde Ücretsiz Kurulum.

Beymi Ailesine Hoşgeldiniz

Evinizde ailenizden bir parça olarak çıktığımız bu yolda, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmak öncelikli hedefimizdir. Amacımız, konforun en iyisini hak eden siz değerli müşterilerimizi memnun ve güvenli hissetmenizi sağlamaktır. Türkiye ve Dünya piyasasında yerimizi aldık ve sizleri bekliyoruz. Evinizde kullanıma ihtiyaç duyacağınız ürünleri markamızın çatısı altında sanatsal, sağlam ve sizin zevklerinize göre geniş stok ağımızda bulunduruyoruz.

“ Kurulduğumuz günden itibaren kaliteli ürünlerimizi değerli müşterilerimizle buluşturmak ve memnuniyet kapsamında özveriyle çalışmaktayız. Ticari kazançtan önce ailenizin bir parçası olmak amacıyla sizler için üretiyoruz. ”

img

Beymi Ekibi Hakkında

18 yıldır sektörde çekirdekten yetişmiş yöneticimiz Uğur ARACIBOĞA ve aynı şekilde alanlarında profesyonel ekip arkadaşlarımız, çalışma disiplini ve ahlaki görevlerini siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Bu süreçte Beymi markasının prensipleri olarak belirlediğimiz güven. Hız ve güler yüz ilkeleri eşliğinde hareket ediyoruz. Sizi güler yüzlü ekibimizle karşıladıktan sonra, ürün tercihinden kullanım sürecinize kadar geçen sürede sizlerle sürekli irtibat halinde kalarak süreci takip etmenizde kolaylık sağlıyoruz.

Hızlı ve güvenli teslimattan sonra memnun kalmanız önceliğimizdir. Öneri ve şikayetlerinizi sosyal medya hesaplarımızdan bize iletebilirsiniz. Böylece müşteri temsilcilerimiz sizinle sürekli temas halinde bulunarak siz değerli müşterilerimizle Beymi markasının sıcak temasından taviz vermemiş olmaktayız.

Ürünlerimizin Güvenirliği Hakkında

Beymi markası olarak yaklaşık 50 üretici firmayla birlikte çalışmaktayız. Dünya markası olan İnegöl Mobilya üreticileriyle beraber olan iş birliğimiz güven, kalite ve sanatsal ürünler açısından Beymi Markasını güçlendirmektedir. Bu süreçte yeni fikirler neticesinde gelişen yeni ürünlerimiz sirkülasyonumuzun devamlılığı neticesinde sürekli olarak stoklarımıza bulunmaktadır.

“ Eve dair her şey Beymi’de ” sloganımızla bu sektörde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Mağazamızda kendi evinizde gibi gezebilir ve istediğiniz ürünleri sizin için hazırlayabiliriz.

Teslimat Süreci Hakkında

Ürünleriniz ekip arkadaşlarımızca güvenli bir şekilde paketlenip en kısa sürede bizim tarafımızdan adresinize teslimi gerçekleştirilerek kurulumu yapılır. Bu süreç boyunca sizin adınıza takip ekip arkadaşlarımızca yürütülmektedir.

“ Hayallerinize Beymi ile ulaşın, sağlıcakla kalın... ”