KÖŞE KOLTUK DEKORASYON

Her mobilyada olduğu gibi köşe koltuk takımında da ben ne ile dekore edersem daha şık ve lüks gözükür düşüncesinde olduğunuzu biliyoruz. Buna lüks ve kaliteli Inegol Mobilyası çözüm bulmuştur. Bu makalenin sonuna kadar okuduğunuzda mutlaka bir fikriniz olacaktır. Yaptığımız e-ticaret ile en iyi hizmeti sunmak için karşınızdayız. Köşe koltuğu ele aldığım bu makalede ufak dokunuşlar ile herkesi mest edecek görünüme sahip olmayı amaçladık. Hadi başlayalım!

Modern bir köşe koltuk ile yaşam alanınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Köşe koltuklar geniş ve ferah bir oturma alanı sağlar. Konfor ve stilden taviz vermeden ailenizle beraber oturmak ve herkesi bir araya getirmek için mükemmeldir ürünlerimizi tüm dünyaya ulaştırmakta olduğumuzu bilin istedik. Sizler için çalışmalar yaptık. Sizlere.

Köşe koltuk’un en büyük avantajı özellikle dar alanlarda, geniş oturum alanı sunmasıdır. Köşe koltuklar, oturma odanızın düzenini belirler ve odak noktası olurlar.

Köşe koltuk söz konusu olduğunda, bilinmesi gerekli olan bazı önemli tasarım ipuçları vardır;

Özelleştirilmiş bir çözüm olarak arzu ettiğiniz gibi birleştirilebilen bölümlere sahip koltuklar tercih edebilirsiniz. Bu tamamlayıcı ürünlerde hem koltuğunuzu genişletebilir hem de amacına hizmet edecek şekilde orta sehpa ile de dekore edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz puf ile koltuğunuzu tamamlayabilir, istediğiniz şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Tamamlayıcı bir yan sehpa koyabilirsiniz. Aynı zamanda sandık özelliği ile depolama alanına sahip olabilir, yatak olabilme özelliği ile de keyifli zamanlarınızı uzatabilirsiniz. Odanızın doğal ışığı yoksa, odayı daha parlak ve çekici hale getirmek için koltuk arkasına bir lambader ekleyebilirsiniz.

Köşe takımlarının genellikle üç odak noktası olduğundan, çeşit çeşit kırlentlerle süsleyebilirsiniz. Hatta zıt renklerde kırlentler seçerek oturma alanınıza renk katabilirsiniz. Köşe kanepe merkez parçasına odaklanmaya devam ederken tüm odayı öne çıkarmanın yolları var. Örneğin ahşap zeminlere zarif bir halı ekleyebilirsiniz.

Köşe koltukları kollarına televizyon kumandaları, oyuncaklar ve dergiler oyun konsolları gibi eşyalarınız için kullanışlı saklama sepetleri ekleyebilirsiniz. Oturma odası köşesini dekore etmek, yatak odası veya mutfak köşe alanı dekorasyon fikirlerinden daha kolay olabiliyor. Büyük saksıda canlı bir bitki, oturma odasının havasını anında değiştirir. Köşe koltuğunuz ile tamamlayıcı olarak alanda ferahlatıcı bir özellik yakalanmış olur.

Konfor Mobilya köşe takımları, vücudunuzun kıvrımlarına uyum sağlayan cömert boyutları ile saatlerce şekerleme yapıp rahatlamanızı, tüm ailenizle bir arada olma keyfini yaşamanızı amaçlıyor. Toptan satışlarımız ile ekonominize destekçi olmak istiyoruz. Ayrıca ürün devamlılığı bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz alışverişten memnun kalacağınızı umuyorum. Profesyonel ekibimiz ile en ince detayına kadar çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde yapmaktayız.