YATAK ODASI İÇİN ÖNERİLER

Küçük bir yatak odasına sahipseniz ihtiyaç duyduğunuz her şeyi nasıl bir yatak odasına sığdırabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz? İyi haber şu ki her şeyi yatak odanıza yerleştirmek için hiçbir şeyi sıkıştırmak mecburiyetinde değilsiniz. Küçük yatak odanız daha iyi kullanmanız için beş öneri…

Komidin

Eğer bir komidin için yeriniz yoksa duvara monte edilebilen bir komidin kullanabilirsiniz. Çünkü bir komidine daima ihtiyaç vardır; cep telefonunuzu, lambanızı ya da gece içmek için suyunuzu koyabilirsiniz.

Duvara monte edilen komidinleri yatağınızın yanına ya da evinizin küçüklüğüne göre camın kenarına yerleştirebilirsiniz.

Duvara monte bir komidin bulamadıysanız küçük ve bacakları ince bir komidin de seçebilirsiniz.

Masa

Çalışmak için sakin bir alana ihtiyacınız var ise ve bunu yatak odasından yana kullanıyorsanız Komidin ve masanın görevlerinin birleştiği küçük bir masa iyi bir seçenektir.

Eğer duvara monte ettiğiniz bir komidin var ise ilave olarak cam kenarına monte edebileceğiniz masada iyi bir çalışmanı olacaktır. Böylelikle gün ışığının pozitif enerjisinden de yararlanmış olursunuz.

Cibinlik

Yatak odanıza romantik bir dokunuş istiyorsanız bunu güzel bir cibinlik ile sağlayabilirsiniz. Ek yer gerektirmeyeceği için küçük yatak odanızda kullanabilirsiniz.

Kitaplık

Kitaplar içinde uyumayı sevenlerden ya da oturma odasının kitaplığı yetmeyenlerdenseniz küçük yatak odanız için bir kitaplık olmazsa olmazdır.

Eğer çok kitabınız yoksa yatağınızın boyutunda küçük bir yer kitaplığı işinizi görecektir. Hem de yatak odanızın şıklığına uyum sağlayacaktır.

Bir diğer seçenek tam yatağınız arkasına boydan boya bir kitaplıktır. Ama alt kısımdaki kitaplara kolay ulaşamayacağınızı bilmek zorundasınız ve güvenlik için kitapları iyi sabitlemelisiniz.

Son olarak duvara monte kitaplık öneri edebiliriz.